fbpx

לקוחות מספרים

בס"ד

לחברת "אבני דרך", שלום וברכה.
ברצוני להודות לכם מעומק הלב שגרמתם לזה לקרות! רכשנו דירה! כבר מעל 4 שנים אני ובעלי חשבנו לבצע את הצעד הזה של לרכוש דירה ומהרבה סיבות זה פשוט לא קרה. לא ידענו מאיפה להתחיל, איך בדיוק כל תהליך הרכישה אמור להיות מבוצע ומה העלויות. בהתחלה ניסינו לחפש בכוחות עצמנו, ראינו דירות אבל לא ידענו באמת על מה מסתכלים ומה צריך לבדוק.

לאחר שישבנו עם יועץ של "אבני דרך", הבנו פתאום כמה היינו תמימים בכך שחשבנו שאפשר לבצע את כל תהליך הרכישה לבד. היועץ ישב אתנו ובסבלנות מרובה והסביר לנו בדיוק מה נצרך עבור רכישת בית – החל מייעוץ להשקעה טובה עבורנו ועד למציאת נכס וביצוע המשכנתא.

לאחר ביצוע הדברים הבנתי כמה דברים יש לעשות עד שרוכשים דירה, ולולא ההכוונה שלכם והעזרה המרובה בכל שלב ושלב פשוט לא היינו עושים את זה!
ועל כך התודה! ואין צורך להכביר במילות תודה על השירות האדיב והיחס האישי שקיבלנו מכל נותני השירות החל מהיועצים ועד לכלכלנית שביצעה לנו את התיק באופן מושלם! והיו לנו לא מעט בעיות לאשר את התיק שלנו.
תודה על הכל! וכמובן שנשמח להמליץ לכל החברים שלנו, גרמתם לבלתי אפשרי לקרות.

אביה. ד. – רמת השרון.

נכנסנו לתהליך רכישת דירה קצת בהיסוס מחמת הביורוקרטיה המרובה וריצות אין סופיות. אך כשנפגשנו עם "אבני דרך", התהליך נהיה פשוט  וידידותי.
תודה רבה על כל העצות המועילות וההדרכה הצמודה לאורך כל הדרך. יישר כוח ושאו ברכה.

בברכה ז. שמע

בס"ד

"אבני דרך" היקרים!
בסיומו של תהליך, זה הזמן לומר תודה.
תודה על העזרה ולקיחת האחריות מהשלב הראשון ועד השלב שאחרי האחרון. תודה לידידיה ונדב שבאו והסבירו הכל במאור פנים רחב (תודה לנשותיהם על השעות שבהם הם הגיעו). תודה לתומר על העזרה והתיווך להגיע בדיוק לדירה הרצויה, תודה על הזמינות וההקשבה, תודה על הנעימות והסבלנות. ותודה על ההשתדלות להגיע למחיר הרצוי.

תודה גדולה ומיוחדת לאורין שבזכותה כל המהלך הזה יצא לפועל! על הסבלנות לכל השאלות. על העבודה יחד עם כל השינויים שתוך כדי, על הדאגה והעזרה ולקיחת האחריות. ראינו כמה העזרה והאחריות שלה היו משמעותיים לנו להגיע אל דירה משלנו.

בהחלט אפשר לומר שבזכות "אבני דרך" – האנשים היקרים שבדרך – עשינו את הצעד הזה.
תודה רבה!

יצחק ורננה

"הבנו שצריך לשחרר את התפיסה שאומרת "מתחתנים אז צריכים לקנות דירה", בעזרתם של "אבני יסוד" הבנו שנוכל להגיע ליעד שלנו בשלבים וזה בסדר גמור. קנינו דרכם דירה להשקעה, השכרנו אותה וגם מכרנו אותה דרכם. בנוסף, לקחנו דרכם שתי משכנתאות – האחת, על הדירה להשקעה שקנינו והשנייה – של הבית החדש שלנו ביישוב בו אנו גרים – בית החלומות שלנו שנבנה בימים אלו!"

רעות שוחט

"עוד לפני החתונה התחילו בין ההורים שלנו המחשבות בנוגע לדירה שלנו. אנחנו החלטנו שאנחנו מודים להם על הכוונות הטובות וההשתדלות אבל מעדיפים להגיע לדירה בכוחות עצמנו. שמענו דרך חברה של אחווה על "אבני יסוד" ואיך שהם הצליחו לעזור להם והחלטנו שזה שווה בדיקה. בדיעבד, זאת באמת ההשקעה המשתלמת ביותר. לקחנו משכנתא נמוכה בתנאים מצוינים והיום אנחנו בעלים של דירה בשלבי מכירה וכמו שזה נראה, אנחנו נרוויח בע"ה למעלה מ-150 אלף ₪. שווה לא?".

דניאל בן-דוד

"כשהגעתי ל"אבני יסוד" זו הייתה ההזדמנות האחרונה מבחינתי. לא רציתי להאמין שאני ובעלי נוותר על החלום של קניית דירה משלנו שנוכל לגדל בה את הילדים שלנו. אבל במצב הכלכלי שהיינו בו, קניית דירה בכלל לא הייתה אופציה. לא משנה כמה עבדנו והצטמצמנו מידי חודש, בסוף החודש נשאר עם סכומים זעומים. כשהיועצים של "אבני יסוד" סיפרו לנו על השיטה שלהם ועל איך אפשר לשנות קצת את התוכניות ותוך כמה שנים בודדות להגיע לדירה ממשית, לא האמנתי. בעיקר לא האמנתי איך יכול להיות שלא כולם פשוט עושים את זה."

עתליה

"אנחנו מבקשים להודות לצוות המדהים של "אבני יסוד" על מקצועיות, השקעה בלי פוסקת ובעיקר על הדרך שהאירו לנו, שאפשרה לנו לחסוך 190 אלף שקל תוך שנתיים. אין ספק שאף חיסכון אחר לא היה מניב לנו סכומים כאלה!
תודה תודה תודה!"

אורן ומירב

עיצוב ובניית אתרים webthenet