fbpx

ניהול נכסים

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה ההולכת ומתפתחת בקרב הציבור הישראלי והיא ההבנה כי נכסי נדל"ן הם השקעה משתלמת ורווחית, המעניקה ביטחון כלכלי, לא פחות ואולי אפילו יותר מאגרות חוב וניירות ערך. ללא ספק, נדל"ן הפך לאפיק השקעה מוביל, שאינו מיוחס לבעלי הון בלבד, אלא לכל אדם הרוצה להשקיע ולהגדיל את רווחיו. לכן, המשימה של איתור נכסים מותאמי לקוח ושל ניהול נכסים אלה, הפכה להיות מומחיות שיש לה חשיבות רבה, שכן חשוב מאוד לבחור בנכס שיהווה השקעה נכונה. 

ניהול נכסים - שיטה מוכחת להשקעה בשוק צומח

אין ספק שהשקעה בנדל"ן הפכה לשוק צומח ומתפתח, המיוחס לרוב לאנשים השואפים להשקיע את כספם במינימום סיכון. לכן, לעתים דווקא נכסים בערים שאינן מרכזיות יהיו מניבים יותר, בשל קרבתם למוסדות השכלה גבוהה או לצירי תחבורה מרכזיים, או בשל מיקומם בערים המשמשות כמרכזים תיירותיים ותרבותיים. רכישת נכס באזורים מתפתחים אלו יאפשר מציאה וודאית של שוכרים, שירצו לחיות בקרבה לכל אותם מוקדים. בדיוק בגלל זה חשוב לפנות לחברה אשר תחום התמחותה הוא איתור של נכסים מתאימים והעברת הטיפול בהם לחברה המתמחה בתחום של ניהול נכסים, וכך אלה יניבו עבורכם את התשואה הטובה ביותר. 

בדרך לבית חלומותיכם כדאי שתעצרו לחשב מסלול מחדש. זוגות רבים ממהרים להשקיע את כל הונם בנכס "חלומות" באמצעות משכנתא גבוהה. אך זוהי טעות מצערת! המציאות מלמדת אותנו, שביטחון כלכלי אמיתי מבוסס על השקעה נבונה ומושכלת בדירה "ברת השגה", במחיר שיאפשר לכם להחזיר את התשלום החודשי לבנק וישאיר אתכם עם אוויר לנשימה.
היתרון המרכזי בשיטה זו, הוא שההשקעה הנמוכה בנכס הראשון תניב סכום לא מבוטל במועד מכירתו ותשאיר אתכם למעשה עם הון ראשוני גדול מההון איתו התחלתם את המסע.

אז מהו תהליך ההשקעה בשיטת "אבני יסוד"

1

הגדרת מטרה ובדיקת יכולות – בשלב הראשוני יישבו לקוחותינו עם יועץ כלכלי מנוסה וינתחו יחדיו את היכולות הכלכליות של הלקוח: הכנסות, הוצאות, יכולות החזר חודשי למשכנתא ועוד. לאחר מכן, נבין ונשקף מה הם הנכסים המתאימים ביותר עבור הלקוח, בדיוק מרבי, שיתייחס לפן הכלכלי וכן לאזור גיאוגרפי רלוונטי.

2

ממקדים חיפוש – לאחר שהבנו מהן השאיפות ומהן המגבלות, נמקד את החיפוש ע"י הפניה של הלקוחות לסניף "אבני יסוד" באזור הרלוונטי עבורם. שם יצוות להם איש קשר קבוע שילווה את התהליך ויסייע במיקוד החיפושים ואיתור הנכס האידאלי. לסניפים
נמשיך לסיור בנכסים פוטנציאליים, נבין מהן נקודות החוזקה והחולשה בכל אחד מהם ונמצא, בשעה טובה, את הנכס הנכון ביותר להשקעה מניבה.

3

חתימה ורכישת הנכס – שלב החתימה על חוזה רכישת דירה עלול להיות מעט ארוך ומסורבל, אך זהו אינו המצב כשמקבלים את הליווי המקצועי של "אבני יסוד". היועצים שלנו עוברים ביסודיות על כל חוזה ונספח, עם כל לקוח ולקוח, על מנת שכל הפרטים יהיו ברורים ולא תהיינה הפתעות בהמשך. "אבני דרך" מסייעת במציאת עורך-דין לצורך הרכישה ומספקת מענה מקצועי לכל שאלה או בקשה לאורך התהליך.

4

ניהול נכסים ותחזוקתם – לאחר רכישת הדירה חברת "אבני יסוד" ממשיכה ללוות ומספקת שירותי ניהול מלאים של הנכס ומעניקה לבעלי הדירה ראש שקט ונקי מדאגות – מציאת שוכרים לנכס, ניהול חוזים והתנהלות שוטפת, תחזוקת הדירה וניהול קשר רציף עם השוכרים. המשקיעים יכולים בשלב זה להתפנות חזרה לשגרת חייהם וליהנות מעדכונים ושקיפות מלאה של מצב הנכס, שביעות רצון השוכרים, שווי הנכס ועוד.

5

מימוש הנכס – בשעה טובה ומוצלחת, הגיעה העת למכור את הנכס שלכם בסכום הגבוה משמעותית מהסכום בו רכשתם אותו. תודות לתהליך ההשבחה ואפילו לתשלומים החודשיים של השוכרים, הצלחתם למעשה לחסוך סכום משמעותי שיכול להגיע לכמה מאות אלפי שקלים! עכשיו, כל שעליכם לעשות הוא למכור. המומחים של "אבני יסוד" ילוו אתכם גם בתהליך המכירה ויסייעו לכם להשיג את הסכום המרבי עבור הנכס שלכם. באמצעות הסכום המשמעותי שתרוויחו תוכלו לרכוש כעת את בית חלומותיכם.

לקבלת מידע נוסף אודות שירותי איתור נכסים ושירותי ניהול נכסים של אבני יסוד אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטל' 9663* או דרך האתר. נשמח לעמוד לשירותכם. 

עיצוב ובניית אתרים webthenet